Logowanie

Zmiany w liście kanałowej od 08.03.2021 r.

Uprzejmie informujemy, że od 08.03.2021 r. następują zmiany w liście kanałów, będących w Naszej ofercie:

NOWE KANAŁY!

TVP Kobieta – kanał tematyczny o charakterze lifestylowo-poradnikowo-rozrywkowym, skoncentrowany wokół zainteresowań kobiet. W ramówce znajdziemy programy, dotyczące urody, pielęgnacji, mody, urządzania wnętrz, kulinarne, podróżnicze, a także ciekawe filmy dokumentalne. Kanał będzie pierwszym w historii Telewizji Polskiej kanałem w pełni poświęconym tematyce kobiecej. Kanał dostępny będzie od pakietu podstawowego na pozycji programowej nr 46.


Filmax - grupą docelowa kanału FILMAX to osoby w wieku 50+, które filmów i seriali dalej szukają w telewizji, a nie w Internecie i serwisach SVOD.W ofercie programowej znajdują się początkowo kultowe amerykańskie filmy i seriale, w tym w szczególności kino akcji, komedie i westerny. W ramówce zobaczyć można też magazyny filmowe ukazujące kulisy produkcji największych hitów kinowych oraz kabarety. Kanał zasili pakiet SMART i znajdzie się w grupie kanałów filmowych na pozycji programowej nr 167.


Silver TV- kanał otrzymał koncesję KRRiT w miejsce ATM Rozrywka i regularna emisja ruszy wkrótce. będzie miał charakter wyspecjalizowany, przeznaczony dla osób powyżej 50 roku życia. Program zapewni nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. Kanał pojawi się w ofercie w pakiecie SMART na pozycji programowej nr 47.


USUNIĘTE KANAŁY

ATM Rozrywka – z powodu wygaśnięcia koncesji na emitowanie kanału przez nadawcę, kanał zostaje osunięty z oferty Telewizji Światłowodowej.
English Club SD – zgodnie z informacją od nadawcy, kanał w wersji SD kończy emisję. W ofercie pozostaje kanał English Club w wersji HD na pozycji programowej nr 267.