Logowanie

Nowe korzyści w pakietach Premium!

1. Nowe pakiety Premium

A. Canal+ Prestige:

Pakiet Canal+ Prestige posiadać będzie wszystkie kanały, które są oferowane obecnie w pakiecie Canal+ oraz zostanie wzbogacony o 3 nowe kanały!

CANAL+ NOW

Głównym założeniem CANAL+ NOW jest zagwarantowanie dostępu do jak największej liczby wydarzeń w ramach posiadanych praw. Jest on wykorzystywany przede wszystkim do prezentacji wydarzeń specjalnych, w szczególności transmisji sportowych rozgrywanych równolegle do wydarzeń transmitowanych w tym samym czasie w kanałach CANAL+ PREMIUM, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2.

CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4

CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4 to dwa sportowe kanały premium stworzone specjalnie dla kibiców PKO BP Ekstraklasy.

Kibice znajdą tu mecze najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich w Polsce (część w programie Multiliga+), skróty i analizy spotkań oraz magazyny ligowe, prowadzone przez dziennikarzy i ekspertów CANAL+:

„LIGA GRA” - zapowiedź kolejki wzbogacona o przedmeczowe statystyki oraz analizy,
„LIGA+” – magazyn skrótów podsumowujący piątkowe i sobotnie mecze,
„LIGA+ EXTRA” – program na żywo z udziałem ekspertów i gości podsumowujący kolejkę PKO BP Ekstraklasy,
„EKSTRAKLASA PO GODZINACH”, w której prowadzący i zaproszeni goście w lekkim tonie podsumowują ligowe wydarzenia.

Ramówkę kanałów uzupełniają archiwalne nagrania najciekawszych wydarzeń ligowych ostatnich lat oraz materiały poświęcone aktualnemu sezonowi rozgrywek. Przez siedem dni w tygodniu kanały dostarczają emocji wszystkim kibicom PKO BP Ekstraklasy.

Pełne zestawienie kanałów poniżej:B. Canal+ Select

Oferujemy też możliwość sprzedaży nowego pakietu Premium - Canal+ Select, który zawiera atrakcyjne kanały wskazane poniżej:2. Co z obecnym pakietem Premium Canal+?


A. Zmiany dla obecnych Abonentów - umowy przed 01 czerwca 2021

Pakiet Premium Canal+ będzie nadal świadczony jedynie dla Abonentów, którzy zakupią go przed dniem 1 czerwca 2021 r. Od dnia 1 czerwca 2021 r. pakiet Premium Canal+ nie będzie dostępny dla nowych Abonentów (nie będzie możliwości jego sprzedaży), natomiast w to miejsce zostanie umożliwiona sprzedaż ulepszonego pakietu Premium Canal+ Prestige.

Dodatkowo, z uwagi na zmiany oferty programowej naszego partnera Canal+, od dnia 1 lutego 2022 r. pakiet Premium Canal+ zostanie całkowicie wycofany z naszej ramówki i zastąpiony pakietem Premium Canal+ Prestige (również dla Abonentów, którzy zakupią usługę przed 01 czerwca 2021 r.).


B. Zmiany dla nowych Abonentów - umowy po 01 czerwca 2021 r.

Wskazane zmiany powodują, że obecny pakiet Premium Canal+ od 1 czerwca 2021 r. nie będzie dostępny w ofercie dla nowych Abonentów, a w zamian pojawi się pakiet Canal+Prestige, którego cena ulegnie zmianie w związku z uatrakcyjnieniem jego zawartości programowej.